معرفی شرکت رادمان شیمی دانا

یکی از مصائب موجود حال حاضرکشور خام فروشی است و علی رغم وجود مواد اولیه مورد نیاز برای تولید محصولات مورد استفاده در صنایع مختلف نفت، گاز، پتروشیمی، داروسازی و… ، در اکثر قریب به اتفاق موارد، مواد مورد نیاز از طریق واردات تامین می شود. موسسان شرکت رادمان شیمی دانا با اطلاع دقیق از نیاز صنایع مورد نظر اقدام به گردآوری تیمی قوی از نخبگان دانشگاه تهران در جهت گام برداشتن برای خودکفایی کشور از واردات بی رویه برخی از مواد شیمیایی کردند. در گام اول هدف شرکت پوشش نیاز بازار صنایع پلیمری کشور از طریق تولید برخی از لوبریکنت ها و پایدارکننده های وارداتی و پرمصرف کشور است و در گام بعد تلاش برای گسترش تولید مواد مورد نیاز صنایع مختلف آرایشی و بهداشتی، داروسازی و… است که می‌تواند نقش به‌سزایی در جهت پیشبرد چشم انداز مورد نظر مقامات عالی کشور ایفا بکند.
محصولات تولیدی شرکت رادمان شیمی شریفی از لحاظ کیفیت با محصولات شرکت های استراکتول، برلوخر و… که از تولید کنندگان به نام صنایع شیمیایی می باشند رقابت می‌کند.

ماموریت:
نهایت تلاش‌مان را می‌کنیم که با تکیه بر بنیان دانش محوری خود به مشتریان‌مان پایین‌ترین قیمت ممکن، بهترین حق انتخاب، حداکثر راحتی و بالاترین سطح کیفیت را ارائه کنیم.

چشم انداز
چشم انداز ما ایرانی است که در آن، نیازهاپلیمری شرکت های مختلف از طریق منابع داخلی کشورمان ایران با بالاترین کیفیت تامین شود. هم‌چنین، در تلاشیم تا به یک شرکت بین المللی از نظر بهره وری، نوآوری و حافظ محیط زیست برسیم.

ارزش ها:
اطمینان به مشتریان در جهت پاسخ دهی به نیازهای آنان
تلاش در جهت کسب موفقیت
احترام به محیط زیست
برنامه ریزی مستمر برای بهره وری و تعالی سازمانی
ارتباط موثر با مشتریان
توسعه فرهنگ یادگیری، نوآوری، خلاقیت
توجه به نیروی انسانی و خانواده های آنها
افزایش میزان رضایت مشتریان از طریق ارائه محصولات با کیفیت و تنوع بالا